UV potisk

UV tisk je jedinečná technologie pro potisk reklamních a dárkových předmětů, ale i ostatních materiálů - dibond, sklo, dřevo, atd. Výjimečnost této technologie spočívá v tisku plnobarevných motivů za ceny jednobarevných potisků. U nás tedy nepočítáme počet barev daného potisku. Lze tisknout veškeré formáty: vektorovou grafiku, ale stejně tak i rastrovou - jpg, png ...

Tisk bílé barvy tuto tiskárnu řadí ke špičkám ve svém oboru: příkladem je černý zapalovač s bílým potiskem, což v tiskařině rozhodně není jednoduchá záležitost. Můžeme také nabídnout finální úpravu tiskovým lakem, tím je možné ochránit tisk, je možné ho ale i vrstvit - vrstvy pak tvoří "vystouplé" plochy na daném předmětu. 

UV tiskárna nám též umožňuje tzv. reversní tisk - v případě skla je to zrcadlový tisk na spodní stranu, následný přetisk bílou barvou a výsledkem je tisk na spodní strně, který je ochráněn proti poškrábání, poničení atd.

UV tisk můžete poptávat na uvedených kontaktech - info@plam.cz , tel.: 736620769.

Mezi oblíbené předměty patří - psací potřeby, zapalovače, žetony, golfové míčky, puky, cedule a další. Vybírat můžete zde: www.reklamky.plam.cz/ , po dohodě lze také dodat vlastní předměty, cenová kalkulace se odvíjí od počtu ks a velikosti daného potisku.